michell282 michell282
  • 04-02-2019
  • Mathematics
contestada

please help i don’t understanddddd

please help i dont understanddddd class=

Respuesta :

slavenkaitlynn
slavenkaitlynn slavenkaitlynn
  • 05-02-2019
Since she already owns one, and they are priced for 2 for a dollar. She would only need to spend $2 dollars to have for and then she will have 5 in total.
Answer Link
dranio dranio
  • 05-02-2019
Asssssssssssssssssssssssssss
Answer Link

Otras preguntas

Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?
What are the advantages and disadvantages of globalization
Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?
how do you balance __H2SO4 + __B(OH)3 --> __B2(SO4)3 + __H2O
Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?
Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?
What are the advantages and disadvantages of globalization
how do you balance __H2SO4 + __B(OH)3 --> __B2(SO4)3 + __H2O
What are the advantages and disadvantages of globalization
Hey guys, I need 5 sentences!¿Prefieres viajar en coche, en tren, en barco o en avión? ¿Por qué?