tanner45clifton tanner45clifton
  • 01-03-2019
  • Mathematics
contestada

#19please help me on number19

19please help me on number19 class=

Respuesta :

rhondac79c79 rhondac79c79
  • 01-03-2019

Answer:

remember rise over run

8 over 4 = 2m

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

chef John bought 3 dozen eggs for $16.20 what is the unit price a $10.80 per 2 dozen eggs b $5.40 per 12 eggs c $0.45 per eggs d $0.22 per eggs e none of these
Deion misses 4% of the free throws he attempts in a seaon. How many total free throws did he attempt if he missed 17
What is the identity of a metal that has a mass of 27.0 g and a volume of 10.0 cm3? Group of answer choices A. Gold B. Aluminum C. Lead D. Copper
Why is it necessary to level the rotating platform? How would the motion of the revolving mass be affected if the base were not level? Explain
According to the classical, or tripartite, account of knowledge, knowledge is true belief that p plus what?
Do you believe that the way that men and women speak changes over their lifetime?
How does the descent of amida and the twenty-five bodhisattvas reflect indigenous (shinto) japanese beliefs?
In research, the sample should ___________ the population from which it is drawn as much as possible
What does the narrator (Ha) do that might bring bad luck?
Visit this website to check out how fake or genuine the product is. Then, think of an advertisement that influenced your decision to buy a certain product. If y