zeze5 zeze5
  • 01-09-2016
  • Mathematics
contestada

help I can't find answer

help I cant find answer class=

Respuesta :

RobertMinor RobertMinor
  • 01-09-2016
8 times 2 is 16 4/16 of pizza 16 divided by 2 is 8 so she would have ate 1/4 of the pizza at pizza palace.
Answer Link

Otras preguntas

Why is common sense important?
What does this map illustrate, and what effect did it have on the region?
Liam bought 35 feet of window trim at a hardware store. The trim cost $1.75 per foot, including sales tax. If liam paid with an $100.00 bill, how much change sh
Votre opinion: ou situez-vous des elements tels que le clonage et le controle de l'embryon humain, la production d'aliments OGM? Sont-ils positifs ou negatifs a
three cans of tuna costs $1.50. what is the cost of one can of tuna. what is being compared
A traffic light that is not working should be treated the same as A. Do not enter sign B.Stop sign C. Yield sign D. Yellow warning signal
What law ended this policy by becoming the first to restrict immigration?
how does a women get pregnant???
At a particular school 50% of children travel by bus. if this represents 750 students , how many children attend the school?
By the time a child reaches age _____, he or she has a vocabulary of 500 to 1200 words.A. 2B. 12C. 6 monthsD. 1