Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What is the y intercept of this line y+4=-4(x-2) Rewrite this equation in standard form What is the x intercept of this line What is the equation in standard fo
3x+2y=4 4x+5y=17 What is the value of x and y?
How did Andrew Jackson's election illustrate the growth of democracy in the United States? A. Women's votes were a major reason that Jackson won. B. Jackson rep
At independence, the most prosperous country of former French Western Africa was
what is 1.04 in a fraction in simplest form?
Which describes one part of the Columbian Exchange? A. Potatoes and tomatoes were introduced in the Americas. B. People from Africa were brought to the Americas
what is 94= y over 4 -18 ?
What is Linear Mime?
An analysis of an oxide of nitrogen with a molecular weight of 92.02 amu gave 69.57% oxygen and 30.43% nitrogen. What are the empirical and molecular formulas f
Where does the name "Black Hole" get it's name?