katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

What organelles could you find in lettuce cells but not mouse cells?
There are several types of tissues found in plants. Two examples are ________ tissue and _______ tissue
what is the value of the dependent variable if the value is 0? f(x)=-13x2+5x-2x+8
what is the sum of 3/4 and 18/19 closest to 0 1 or
The federal ________ is made up of all executive branch employees. a. assembly b. bureaucracy c. cabinet d. committee
Which of the following states had the highest average yearly precipitation? A. Nevada B. Maine C. North Dakota D. Louisiana
how do you graph 10x-3y=15
what is the value of the dependent variable if the value is 0? f(x)=-13x2+5x-2x+8
Jane wrote a note to the teacher wut is the preposition
order least to greatest 100% 1/100 0.001% 1/10 0.001 1.1 10 10,000/100