kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

The manufacturing of silk fabrics, brocades, and gauzes for the elite was done by _____
Your cell takes in oxygen, water and food. What is one waste products that leaves your cells?
HELP; The life spans of 10 adult mayflies have a mean of 4 hours and a MAD of 2 hours. Fill in the table below with possible values for the life spans. You can
Augustin de Iturbide was able to declare independence from Spain while also proclaiming himself emperor in part because A-he came from a family of peninsulares.
What is the method of ice cores
please help me I need to get this done
Supporters of the spoils system claimed it made government more efficient because like-minded individuals cooperated. Opponents claimed it made government less
please help me answer this equation
Many U.S. farmers have lost their family farms over the last 40 years because they could not _____.
one ball rolls along a shelf at a steady rate . A second ball rolls off the shelf and gains speed