ciarawalker49 ciarawalker49
  • 02-05-2022
  • History
contestada

couldnt post the question lol

couldnt post the question lol class=

Respuesta :

thomsenmary
thomsenmary thomsenmary
  • 02-05-2022

I believe it is b, I'm not sure though.

Answer Link

Otras preguntas

when did the first pair of jordans come out
Discuss the important basic building blocks required to create a web page in HTML/XHTML. Discuss how to place CSS rules within your web document and how to link
The bike rental company has determined that they will charge based on the nearest half hour. If Michael rented a the bike for 5.5 hours how much would that cost
a 21-ounce box of cereal costs $2.94, what is the unit price? what is the unit price?
Why were atomic bombs used in japan
according to the circular flow model which of the following is something consumers do that influences producers a. purchase goods and services b. provide goo
Another word for "fats", these are made up of a glycerol and three fatty acids.
Two stores carry a simuler stereo for the same originail price of $573. One store offers a 16% discount and the second store sells the stereo for $458.40. Whic
natural light comes from
What percentage of New Orleans was flooded during Hurricane Katrina as a result of storm surges and failed levees? A. 20% B. 54% C. 65% D. 80%