HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Which of these TCF checking accounts fees is the most expensive?
A place where two tectonic plates slide laterally past each other is called a_______ boundary and is often associated with _______ faults​
explain how a doctor would practice telemedicine common practices using co.vid guidelines.
A man said I’m ugly
How did Covey make sure that the slaves were working hard all the time? (Restate & Answer)
Franklin Rentals can purchase a van that costs $108,000; it has an expected useful life of four years and no salvage value. Franklin uses straight-line deprecia
processes of photosynthesis in chloroplast is studied by light microscope,TEM,CEM​
I am writing an argumentative essay on the Nobel Prize in Literature and if singer songwriters should be awarded this prize. Here is my thesis:Singer-Songwriter
what is the balanced equation of NH3 acting as a base in water
What was the name of the Civil War prison in Georgia? Atlanta Savannah Chickamauga Andersonville