Naima26 Naima26
  • 03-03-2017
  • Mathematics
contestada

20% off the regular price of $32.50

Respuesta :

rcukierkorn
rcukierkorn rcukierkorn
  • 03-03-2017
You multiply the original price by .20
Answer Link

Otras preguntas

A flight instructor charges $50 per lesson, plus an additional fee for the use of his plane. The charge for the use of the plane varies directly with the square
least number that has 2, 3, 4, as factors
What is 1997 from 2014????????????
How many grandparents have my grandparents? who can solve it is very good on maths! it is just a lpgic problem! i know the answer :)
which explorer sailed for france?
how do day and nightat uranus's equator change asthe uranus revolves around the sun?
What is 1997 from 2014????????????
What is the slope of any line parallel to the line 8x + 9y = 3 in the standard (x,y) coordinate plane?
If it takes Mark twice as long to earn $6.00 as it takes Carl to earn $4.00, what is the ratio of Mark’s pay per hour to Carl’s pay per hour?
Differences between DNA and RNA include which of the following? (1) RNA consists of one nucleotide chain. (2) RNA contains the nitrogen base uracil instead of t