ilianaveras2
ilianaveras2
03-11-2017
Mathematics
contestada
Can someone please help me
Respuesta :
celestegaribay4
celestegaribay4
03-11-2017
you have to find the unit rate of the average cost per visit
so I think you have to divide 269.50 by 14 which equals 19.25 and I think that is your answer
Answer Link
jojo360
jojo360
03-11-2017
19.25 because if u add al of that u will get 19.25
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 63+ )
Otras preguntas
This song, written and recorded by Woody Guthrie, puts to music a walk along our country’s highways, valleys, deserts, and wheat fields. Name the tune. a. “Am
What is English Literature??
Two ratios (fractions) that are equal to each other.
The oldest rock in the world, the Granitic Gneiss, was found in what state?
A plasma membrane and a cell wall 1. Are two names for the same thing 2. Have the same structure and different functions 3. Have different structures and the s
power set of {e,f,m,n,o}
How many representatives are there in the House of Representatives?
What iconic July 4th edible was nicknamed by sports cartoonist Tad Dorgan? a. hot dog b. popsicle c. pop
Who was the oldest signatory of the Declaration of Independence?
Why are the Muslims and the Jews are fighting over Israel?